TP-Link convertor Media MC220L 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)

In stoc (9 buc)
62.22 lei
74.04 lei (cu TVA)

TP-Link TL-WPA4220 KIT 300Mbps AV500 WiFi Powerline Extender (Twin Pack)

In stoc (17 buc)
219.18 lei
260.82 lei (cu TVA)

Media Convertor TP-Link MC200CM, RJ45 1000M

In stoc (23 buc)
108.12 lei
128.66 lei (cu TVA)

Media Convertor TP-Link MC210CS, RJ45 1000M

In stoc (10 buc)
117.10 lei
139.34 lei (cu TVA)

MIKROTIK S+85DLC03D SFP+ Module 10Gb/s 850nm LC/UPC 300m Multimode

In stoc (18 buc)
176.99 lei
210.62 lei (cu TVA)

NET TRANSCEIVER ALLIED 2KM 100FX/SFP AT-SPFX/2-90

In stoc (4 buc)
183.67 lei
218.57 lei (cu TVA)

I/O DEVICE SERVER SERIAL 2P/10/100M NPORT 5210A MOXA

In stoc (1 buc)
714.65 lei
850.44 lei (cu TVA)

Sistem wireless D-Link AC1200 Whole Home Wi-Fi system (3 pack)

In stoc (2 buc)
693.09 lei
824.78 lei (cu TVA)

Modul de extensie fibra optica Allied SFP 15KM

In stoc (1 buc)
404.90 lei
481.83 lei (cu TVA)

NET CONVERTER 100M FX-TX/ST MM AT-MC101XL-60 ALLIED

In stoc (1 buc)
450.82 lei
536.48 lei (cu TVA)

Convertor Media Allied Telesis 100M FX-TX, SC MM

In stoc (2 buc)
283.85 lei
337.78 lei (cu TVA)

Media Convertor TP-Link MC100CM, RJ45 10/100M

In stoc (10 buc)
96.19 lei
114.46 lei (cu TVA)

Convertor media , MikroTik , FTC 1000Base/T RJ45/1000Base/SX (L) 802.3af/at PoE , alb

In stoc (6 buc)
131.15 lei
156.07 lei (cu TVA)
www.price.ro - your shopping expert Ghidul tau autentic de shopping.